Serwis ten wykorzystuje pliki cookies w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie. Pliki będą umieszczane na Państwa urządzeniu. W każdy momencie mogą Państwo zmienić ustawienia Państwa przeglądarki. Korzystanie z niniejszej witryny oznacza akceptację postanowień zawartych w Polityce prywatności
   ZAMKNIJ

PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA

W POZNANIU MIESZKAMY I O 74 ROCZNICY WYZWOLENIA NASZEGO MIASTA PAMIĘTAMY – 25.02.2019


„Przedszkolną choinkę ubieramy i o barwach narodowych pamiętamy”
Pamiętając o 100 – rocznicy odzyskania Niepodległości – mali i duzi przedszkolacy udekorowali świąteczne drzewko w białe i czerwone ozdoby. A… efekty … zobaczcie sami


POKAZ MODY PATRIOTYCZNEJ

W ramach projektu „Piękna Nasza Polska Cała” dzieci z naszego przedszkola zrealizowały zadanie nr 15 ,,Dzień Mody Patriotycznej”


MOJA MAŁA OJCZYZNA– 13.11.2018

 My przedszkolaki swoją ojczyznę znamy i razem z rodzicami prace plastyczne chętnie wykonamy. Za odwiedziny Jadzi serdecznie dziękujemy i jej stroju bamberki nigdy nie zapomnimy


WENUSJANIE ŚWIĘTUJĄ 100- LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI – 09.11.2018

W ramach przedszkolnych projektów, Wenusjanie zaprezentowali inscenizację z okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Podczas występu dzieci opowiadały czym dla nas jest dzisiaj ojczyzna, a na zakończenie składały Polsce życzenia. Dumnie odśpiewały też piosenkę „Jestem Polką i Polakiem”.  Występ przedszkolaków, ich przygotowanie, zaangażowanie, postawa patriotyczna i artystyczny talent nagrodzony został gromkimi brawami przez swoich bliskich.


„DRZEWO PAMIĘCI” – 26.10.2018

Przedszkolaki zrealizował kolejne zadanie z projektu „Piękna Nasza Polska Cała” sądząc „Drzewo Pamięci” jako symbol życia i wolności.


POPOŁUDNIOWA LEKCJA PATRIOTYZMU W GRUPIE JOWISZAN” – 16.10.2018

Wzbogacając wiedzę z zakresu: mój kraj Polska – przedszkolaki wykonały kotylion w barwach narodowych. Teraz już doskonale znają kolory ojczyste i rozumieją różne znaczenie pojęcia: kotylion.


KARTKA DLA BOHATERA

Realizując kolejne zadania w ramach projektu „Piękna Nasza Polska Cała” dzieci z grupy Ziemian wykonały zadanie pt. „Wyślij kartkę dla Bohatera Powstania Warszawskiego”.


KĄCIK „PIĘKNA NASZA POLSKA CAŁA”

Realizując zadania z projektu „Piękna Nasza Polska Cała” wszystkie grupy stworzyły w swoich salach kąciki patriotyczne mające na celu przybliżenie dzieciom barw i symboli narodowych naszego kraju.


OGÓLNOPOLSKI DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W ARENIE – 20.09.2018

Dzisiaj Jowiszanie uczestniczyli w barwnych obchodach Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka.
A wszystko odbywało się w biało – czerwonych barwach narodowych w nawiązaniu do 100 – lecia Niepodległości Polski. To była pouczająca lekcja patriotyzmu.
Organizatorom dziękujemy za zaproszenie i dostarczenie przedszkolakom niezapomnianych wrażeń.


Ogólnopolski dzień Przedszkolaka

W ramach uczestnictwa w ogólnopolskim projekcie ,,Piękna nasza Polska cała” w dniu 20.09.2018r. przedszkolaki wzięły udział w zawodach sportowych pt .,,Biało-czerwoni”, które odbyły się na boisku szkolnym. Po zawodach wszystkie dzieci pomalowały flagi biało – czerwone na policzkach i stanęły do zdjęć grupowych. Turniej zakończył się wręczeniem medali!